BREAKDANCE

Breakdance (breaking) to amerykański styl tańca, który łączy w sobie niesamowitą plastyczność i złożoność akrobatycznych trików. Jego głównym celem jest improwizacja, oryginalność i ekstrawagancja. Breakdance wypracowuje kondycję, siłę ogólną, wytrzymałość tlenową, poczucie rytmu i gibkość. Taniec łączy przeróżne formy ruchów ciała, tym samym dając możliwość przelania swoich emocji w choreografię. W breakdance dużą uwagę przykłada się w tzw. freestyle, czyli improwizację podczas tańca. Tancerz wykorzystując wszelkiego rodzaju obroty na głowie, podskoki na rękach i nie tylko, wypracowuje swój indywidualny styl, tym samym rozwijając swoją kreatywność.

Zapisz się na zajęcia.

Uczeń ESAE Olimpijczyk             Uczeń zewnętrzny

baner na www

Urodziny na Medal to 2 godziny fantastycznej zabawy urodzinowej w zdrowym i sportowym klimacie.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewnią dostosowane do wieku uczestników aktywności, zadania sprawnościowe oraz zabawy integracyjne, pozbawione elementu rywalizacji.

Urodzinowa Drużyna w znakomitych humorach dotrze do mety, gdzie na każdego Zawodnika czekać będzie Złoty Medal.

Mali Sportowcy uzupełnią energię, chrupiąc wyselekcjonowane i zdrowe przekąski.

Chętnie wciągniemy również do zabawy Rodziców, którzy mogą poćwiczyć razem z Dzieciakami!

Więcej informacji oraz zapisy:
☎️ 502 944 534

reklama FB 1

pakiet Brazowy

Pakiet Srebnry 1

Pakiet Zloty 1

dodatkowe informacje

menu button

OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY W SIERAKOWIE

Sierakowskie Centrum Sportowo-Szkoleniowe TKKF, ull. Poznańska 27, 64-410 Sieraków, tel./fax. (061) 29 52 128

Ośrodek TKKF w Sierakowie to ogrodzony kompleks wypoczynkowo-sportowy usytuowany nad brzegiem jeziora.
Na terenie ośrodka znajdują się domki, stołówka, plaża oraz szeroka infrastruktura sportowa.

TERMINY: 25.06-02.07.2023 r. i 03-10.07.2023 r.
ZAKWATEROWANIE: Ośrodek TKKF w Sierakowie. Domki 3/5 osobowe z łazienkami i prysznicami.
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie w stołówce na terenie ośrodka.
TRANSPORT: Autokar. Godziny wyjazdu i przyjazdu zostaną podane do 11 czerwca 2023 r.
UBEZPIECZNIE: NNW

CENA: 1700 zł/os. (domki Warta – najwyższy dostępny standard).
Drugie i każde kolejne dziecko zgłoszone przez tego samego rodzica, otrzymuje rabat 50 zł.

Cena obejmuje transport, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, całodobową opiekę wychowawców, opiekę ratowników WOPR, podstawową opiekę medyczną, ubezpieczenie, realizację programu.

PROGRAM: Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. W programie mamy: pływanie, gry i zabawy w wodzie, gry i zabawy plażowe, gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, piłka koszykowa, frisbee, kwadrant itp.), tenis, codzienną zaprawę poranną, laser tag, wodny tor przeszkód na jeziorze, pierwszą pomoc (zajęcia z manekinem), podchody, jazdę konną (chętni), pływanie na rowerach wodnych, gry i zabawy integracyjne, ognisko, fluodyskotekę, zawody sportowe (dla chętnych).

Kadra składa się z doświadczonych nauczycieli WF, instruktorów/trenerów sportu i rekreacji ruchowej oraz ratowników WOPR. Gwarantujemy doskonałą zabawę połączoną z poprawą sprawności fizycznej i brak czasu na nudę.

Zgłoszenia dziecka można dokonać wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby, które zadeklarują chęć wysłania dziecka na obóz, otrzymają potrzebne dokumenty oraz szczegóły dotyczące wpłat.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń, które mają na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Ćwiczenia pomagające zwiększyć przestrzenie między tzw. dyskami kręgosłupa, a poszczególnymi kręgami, co niweluje bóle w kręgosłupie, wynikające z „siedzącego trybu życia”. Za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń każdy uczestnik w miarę swoich możliwości pracuje nad wzmocnieniem mięśni głębokich ciała, które mają ogromne znaczenie dla odciążenia kręgosłupa. W trakcie treningu Zdrowy kręgosłup pracujesz nad całym ciałem.

Zapisz się na zajęcia.

Uczeń ESAE Olimpijczyk             Uczeń zewnętrzny