Spółka Centrum Edukacji, Sportu i Terapii Olimpijczyk Sp. z o.o. została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i PUNPUT Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 961.
Księga ewidencyjna

Możemy zorganizować (prawie) każdy wyjazd, a kilka propozycji znajdziecie Państwo w linkach poniżej. Niebawem opublikujemy szerszą ofertę wyjazdów.

Wszelkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przedstawić Nasze NOWOŚCI wyjazdowe, które planujemy zorganizować latem. 
 

1. Półkolonie sportowo-językowe 2024 - ruch to zdrowie każdy Ci to powie. Dodatkowa dawka poznawcza języków obcych przyda się każdemu.
 
2. Letnie półkolonie tenisowe 2024. - W doborowym towarzystwie będzimy się go uczyć i wspólnie poznawać. Zapraszamy do zapisów.
 
3. OBÓZ W SIERAKOWIE - ruch to zdrowie każdy Ci to powie, a tu dodatkowo jeszcze z dużą dawką zabawy i uśmiechu w niedalekiej odległości od Poznania :)
 
4. NARTY WE WŁOSZECH 01-07.03.2024 - dla tych co przegapili zapisy mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc na obóz narciarsko - snowboardowy we Włoszech - serdecznie zapraszamy! 
 
5. OBÓZ JĘZYKOWY NA MALCIE - zabawa połączona z nauką w pięknym i ciepłym miejscu :) Możliwość poznania wielu osób i kultur z całego świata. 
 
6. OBÓZ KITESURFINGOWY W EGIPCIE - dla tych co kochają sport i wodę to wyjazd idealny.  W polskiej szkole Kitesurfingu RedSeaZone w El Gounie z polskimi instruktorami będzie można spróbować lub doskonalić swoje umiejętności w miejscu, które oferuje najlepsze warunki do uprawiania tego sportu. 
 
7. OBÓZ W ŻYWCU - nad samym jeziorem Żywieckim w pięknych okolicznościach przyrody będzie można przeżyć świetną przygodę z mnóstwem atrakcji na lądzie jak i na wodzie :) 
 
Jeśli byliby Państwo zainteresowani którymś z wyjazdów bardzo proszę o wiadomość mailową.  Prześlę link do deklaracji w celu zapisania się na konkretny wyjazd i później przejdziemy do formalności. 
 
Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji :)