Klas

Co osiągnęliśmy?

y

Jesteśmy dumni...

Jakub Bzowy, uczeń czwartej klasy, był finalistą PIX PROGRAMMING CHALLENGE. To międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadzany za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii. Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Finał polskiej edycji konkursu odbył się 13 grudnia 2019 r. o godz. 13.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. GRATULUJEMY!

Egzaminy ósmej klasy

Nasi absolwenci w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali
z języka polskiego średnią 83 %, z matematyki 89 %,
a z języka angielskiego 96%.

Mistrzowie Taekwondo

Podczas zawodów taekwondo „Pomerania Open”, nasz uczeń, Kosma Ozorowski, zdobył 2 złote medale. Pierwszy
w konkurencji sprawnościowej, drugi w konkurencji walki.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

GRATULUJEMY!

Podczas zawodów Legionowo Cup, z cyklu Puchar Polski, Marianna Szuszczewicz startowała pierwszy raz w kategorii „kadet”. Mimo, że była najmłodszym z trzech roczników, stoczyła świetne walki i zdobyła brązowy medal!
Brawo Marianna!

Duathlon

Uczeń Olimpijczyka, Dawid Sowa, został wicemistrzem Polski w Duathlonie! Dawid zdobył już w tym roku 2 srebrne medale. Wielkie brawa i gratulacje za tak świetne wyniki! Trzymamy kciuki, aby motywacja do treningu nie malała, a wyniki w przyszłości były co najmniej tak samo dobre lub jeszcze lepsze!

Pracujemy nie tylko umysłowo

Uczniowie klas 7 i 8, za zgodą rodziców, malują swoją świetlicę, w której będą mogli spędzać przerwy. Zmieniają także wystrój swoich klas.